O firmie

Usługi BHP, szkolenia BHP Trójmiasto

BIURO KONSULTINGOWE ZARZĄDZANIA BHP Dariusz Rówiński jest podmiotem świadczącym usługi z zakresu bhp, nieprzerwanie od roku 2000. Od października 2017 r. działamy wedle nowej formuły, co pozwoliło na jeszcze solidniejsze, pryncypialne traktowanie klientów. Doświadczenia w zakresie obsługi bhp zbieraliśmy już od roku 1996, przez pierwsze lata ucząc się tego trudnego zawodu u boku specjalisty z tzw. „starej, dobrej szkoły”.

Obecnie trzon naszej firmę tworzy kilku specjalistów, praktyków, z ogromnym doświadczeniem (np. rozbudowa Lotos S.A) którzy w 100 procentach skupiają się na rzetelnym, fachowym wykonywaniu swej pracy, co pozwoliło na rozpoznanie potrzeb klientów i elastyczne działanie dla ich satysfakcji.

Nasze Biuro przez lata wyspecjalizowało się w kompleksowej, pełnej obsłudze podmiotów (firm, instytucji, szkół) zatrudniających od 1 do 150 pracowników. Pozwala to na spełnienie wymogu prawnego zapewnienia wykonywania zadań służby bhp w zakładzie pracy, a w konsekwencji powierzenie obszaru zarządzania bezpieczeństwem pracy, we właściwe ręce.

Pracując dla większości klientów nieprzerwanie od 21 lat, serdecznie zapraszam także Państwa do współpracy.
Usługi BHP, szkolenia BHP - Rumia, Gdynia, Trójmiasto

Gł. Specjalista ds. BHP- Dariusz Rówiński